O Hotelu

Orea Hotel Anglický Dvůr

Toužíte po soukromí s možností využití hotelových služeb? Orea Hotel Anglický Dvůr v Mariánských Lázních je depandancí sousedícího Orea Spa Hotelu Bohemia a nabízí ubytovánív prostorných apartmá s vlastním kuchyňským koutem. Od známé lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a léčivými prameny je vzdálen pouhých 300m. Tato depandance poskytuje soukromí v kombinaci s možností využití hotelových služeb a vybavení. Hostům je k dispozici restaurace Knížecí Dvůr, relaxačně rehabilitační centrum a Barochův salónek sousedícího Orea Spa Hotelu Bohemia. Samozřejmostí je i možnost parkování. Wi-Fi připojení je zdarma. 

Na Vaši návštěvu se těší 

Váš Tým Orea Hotelu Anglický Dvůr

Naše speciální nabídky Rezervovat ubytování

Dárkové vouchery

Kupte svým blízkým ten pravý dárek!

Udělejte radost svým nejbližším a darujte jim nezapomenutelný zážitek. Vyberte si z naší nabídky romantický víkend, wellness & relax, rodinnou dovolenou, pobyt pro dříve narozené či hodnotový poukaz, připojte osobní přání a máte originální dárek, který určitě potěší.

Kontakty

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

Orea Hotel Anglický Dvůr

Hlavní třída 132/52
Mariánské Lázně 353 01
Česká republika

Tel: +420 354 610 111
Info linka: +420 800 12 00 12
E-mail: bohemia@orea.cz

Rezervace ubytování

Rezervace provedená z těchto stránek zaručuje nejnižší dostupnou cenu ubytování v našich hotelech

Navštivte naše další hotely

Již přemýšlíte, kde strávíte vaší příští dovolenou? nabízíme nepřeberné množství hotelů s různým zaměřením. Výběr je jen na vás.