O nás

Orea Hotel Anglický Dvůr v Mariánských Lázních je umístěn ve střední části Hlavní třídy, 300m od lázeňské kolonády se Zpívající fontánou a centra lázeňského života. Je depandancí Orea Spa Hotelu Bohemia a nachází se v jeho bezprostřední blízkosti. 
Vkusnou rekonstrukcí bylo vytvořeno 10 pokojů Junior Suite a 2 dvoulůžkové pokoje typu Superior. Každý suitový pokoj se skládá z ložnice, obývacího pokoje a malého kuchyňského koutu. Pokud dáváte přednost hotelovému stravování je pro Vás k dispozici stylová restaurace Knížecí Dvůr v Orea Spa Hotelu Bohemia, kde můžete ochutnat speciality české i mezinárodní kuchyně. 
Orea Spa Hotel Bohemia poskytuje léčebně rehabilitační péči, která je zaměřená na pohybové ústrojí, léčení onemocnění ledvin a močových cest, onemocnění dýchacích cest a poruchy metabolismu. Hotelovým hostům je k dispozici parkoviště s kapacitou 20 osobních automobilů a 6 autobusů. 
Budova není bezbariérová, proto nás prosím kontaktujte, abychom Vám mohli nabídnout alternativní ubytování v některém z našich dalších Orea hotelů v Mariánských Lázních.
Naše pokoje jsou Vám k dispozici v den příjezdu od 14:00 hodin, v den odjezdu do 12:00 hodin.

Proč Orea Hotel Anglický Dvůr?

  • 300m od lázeňské kolonády
  • prostorná apartmá s kuchyňským koutem
  • Wi-Fi zdarma
  • parkoviště